Türkiye’de İlk Pedagoji Destekli Aktiviteler 🧠
Bizi Arayın

0212 909 0 365

Bize Yazın

info@babymuma.com

Montessori Oyun Evi

Baby Muma Oyun Grubu ve Aktivite Merkezi

MONTESSORİ OYUN EVİ PROGRAMI

TÜRKİYE'DE İLK PEDAGOJİK DESTEKLİ AKTİVİTE PROGRAMI BABY MUMA'DA

30-60 AY

EBEVEYNSİZ

ÖZEL GÜN-SAAT

BABY MUMA OYUN EVİ

MONTESSORİ OYUN EVİ PROGRAMI

Çocuklarımıza yaparak ve yaşayarak öğrenerek, çok keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak bir ortam sunuyoruz. Zengin Montessori materyalleriyle desteklenmiş Baby Muma oyun alanımızda çocukların özgürce seçim yapabilecekleri, keşfederek öğrenebilecekleri ve akranlarıyla sosyalleşebilecekleri bir dünyanın kapılarını aralıyoruz.

Uzman psikologlarımız ve çocuk gelişimi uzmanlarımız eşliğinde güvenle oyun oynayabilecekleri, çocuklarımızın gelişim dönemlerine uygun materyaller ile oynayarak gelişebilecekleri, aynı zamanda paylaşma, yanındakine saygı duyma, kendi sınırlarını belirleme ve başkasının sınırlarını kabul etme gibi kazanımlar geliştirebilecekleri Montessori oyun programımız ile siz de çocuğunuzda bir fark yaratmayı sağlayabilirsiniz.

30 aydan, 60 aya kadar olan çocuklarımızın katılabileceği programımızda, çocuklarla beraber, ebeveynler de çocukları ile ilgili kendilerini geliştirebilme imkânı bulabilmektedirler.

Yapılan workshoplar ve grup toplantıları ile çocukların gelişim alanlarına yönelik bilgilendirmeler yapılmakla birlikte, oyun alanımızda çocukları ve eğitimcilerimizin yaklaşımlarını gözlemleyerek de ebeveynlerimize çocuklarının ihtiyaçlarını ve gelişimlerini daha iyi tanıma, dünyaya çocuklarının gözünden bakabilmeye daha fazla yaklaşma fırsatı sunuyoruz.

Montessori programı, çocukların kendi iradeleri ile seçim yapmayı ve yaptıkları seçimler ile yaparak, yaşayarak öğrenmeyi desteklemektedir. Tamamen doğal ve güvenli materyaller ile gelişimlerini destekleyici oyunlar oynayabilme olanağı sağlar.

Grup ortamında bireysel olabilmeyi, aynı zamanda iş birliği kurma becerisini desteklemeyi hedefler. Kendi alanını belirleme, aynı zamanda başkasının alanına saygı duymayı öğrenme olanağı sağlar.

Programımız 6 – 18 ay ve 18 – 48 ay olmak üzere 2 gruptan oluşmaktadır. İsteğe bağlı olarak haftada 1 gün ile 5 gün arası katılım sağlanabilir. Karma ay grupları ile çocuklarımızın yardımlaşma ve saygı duyma becerilerini geliştirmek, daha büyük olan çocuklarımızın küçüklere karşı nazik olma ve onlara yardımcı olma duygularını uyandırmayı ve daha küçük olan çocuklarımızın da kendinden büyükleri gözlemleyerek, taklit etme yoluyla organik bir öğrenme süreci geliştirmesini sağlamak hedefindeyiz.

PROGRAMLAR

Montessori Programlarımıza Katılımlar ebeveyn ve çocuk uygunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

HAFTADA 1 GÜN 2 SAAT, HAFTADA 2 GÜN 2 SAAT  gibi farklı seçenekler tercih edilebilir.

İsteğe bağlı olarak haftada 1 gün ile 5 gün arası katılım sağlanabilir.

Karma ay grupları ile çocuklarımızın yardımlaşma ve saygı duyma becerilerini geliştirmek, daha büyük olan çocuklarımızın küçüklere karşı nazik olma ve onlara yardımcı olma duygularını uyandırmayı ve daha küçük olan çocuklarımızın da kendinden büyükleri gözlemleyerek, taklit etme yoluyla organik bir öğrenme süreci geliştirmesini sağlamak hedefindeyiz.

Detaylı bilgi almak ve tüm diğer sorularınız için Eğitim danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Gelişimsel aktivite programlarımız ve Montessori oyun evimiz ile
ilgili daha detaylı bilgi almak için BİZE ULAŞIN…

    Kenar Çubuğu
    Web sitemizdeki deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu web sitesine göz atarak, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.